MARGO

.NET Developer + DevOps (Ref.: EK/0620)

.Net - C# - DevOps
Warszawa, Umowa B2B / Umowa o pracę

Lubisz wyzwania i pracę z ludźmi? Znasz technologię .NET oraz narzędzia i techniki DevOps? Chciałbyś dalej rozwijać się w obszarze IT i realizować ambitne zadania?

Dołącz do Margo !

Kontekst:
W ramach rozbudowywania zespołu Scrumowego, pracującego przy projektach w jednym z banków, poszukiwany jest doświadczony programista .NET ze znajomością narzędzi i technik DevOps. Jego celem będzie dokeryzacja architektury .NET oraz migracja komponentów na .NET Core.

Zadania:

  • Implementacja komponentów architektonicznych - migracja na mikroserwisy .NET Core

  • Przygotowanie procesów CI/CD w oparciu o Kubernetes-a i chmurę publiczną

  • Kreowanie standardów architektonicznych dla nowych rozwiązań

Zakres obowiązków:

  • 70% programowanie w .NET, w związku z tym najważniejszym wymaganiem jest doświadczenie w .NET Core

  • 30% implementowanie skryptów: PowerShell, Kubernetes, Ansible

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach: .NET Framework, .NET Core

  • Znajomość zagadnień: GRPC, WebApi, JWT tokens + IdentityServer, topologia sieci, zabezpieczenie komunikacji

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego, znajomość wzorców MVVM, MVC, async programming

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz integracyjnych, znajomość metodyk testowania modułowego

  • Biegła znajomość narzędzi: GIT, MSBuild, PowerShell

  • Doświadczenie w developmencie na platformach Windows i Linux

  • Dobra znajomość chmur publicznych Azure lub AWS, preferowane doświadczenie w wykorzystaniu Kubernetes-a w chmurze

  • Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu kontenerów Dockerowych

  • Znajomość Kubernetes-a – praktyczne doświadczenie, mile widziane doświadczenie w instalacji klastra Kubernetesa

  • Znajomość zagadnień i narzędzi CI/CD, w szczególności Ansible, Jenkins lub TeamCity, SonarQube

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, t-SQL, znajomość zagadnień analizy wydajności zapytań SQL

Dołączając do Margo możesz liczyć na:

  • Ambitne projekty w międzynarodowej firmie konsultingowej

  • Umowę o pracę bądź współpracę w oparciu o model B2B

  • Benefity takie jak: opieka medyczna i karta sportowa

  • Dofinansowanie szkoleń, egzaminów certyfikacyjnych, studiów podyplomowych

  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość korzystania z naszego know-how

  • Możliwość darmowego korzystania z naszej biblioteki

  • Indywidualne podejście i możliwości rozwoju (planowanie ścieżki kariery, możliwość zmiany projektu i stanowiska, możliwość angażowania się w działania pozaprojektowe z dodatkowym wynagrodzeniem)

  • Możliwość wpływu na kształt firmy, otwartość na Twoje pomysły i chęć ich wdrażania

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wyjścia integracyjne